تبلیغات

وقتی که صحبت از تبلیغات در قرن حاضر می‌شود، نمی‌توان نامی از تبلیغات اینترنتی نیاورد. تبلیغاتی که مزایای بسیاری در خود دارد: ارزان است، فراگیر است، ماندگار است، هوشمندانه‌است، شبانه روزی است، هر زمان که شما بخواهید، قابل تغییر است و… کارکرد این نوع تبلیغات به خصوص زمانی که شرکتها از لحاظ منابع مالی با مشکلات مواجه هستند کاملا پر رنگ تر می‌شود. شاهد این امر بررسی رشد تبلیغات اینترنتی در بحران مالی کنونی است. [wikipedia]
سایت PLCmen با سه سال سابقه فعالیت در زمینه اتوماسیون صنعتی و خانه هوشمند و جذب فعالترین و حرفه ای ترین کاربران و مدیران سایت ها و شرکت ها میتواند یک سایت هدف عالی برای فعالان عرصه صنعت، مارکتینگ در زمینه تجهیزات و پروژه های صنعتی و کلیه فعالیت های مربوط به صنعت است! پس میتوانید اگر برای اولین بار است در PLCmen تبلیغ میدهید طعم یک تبلیغات موثر را بچشید …

مخاطبان PLCmen
همیار وردپرس از سال ۱۳۹۵ فعالیت خودش را با هدف افزایش فرهنگ استفاده فیلم ها و یادگیری سریع PLC و خانه هوشند در بین فارسی زبانان، آغاز نمود. در این سال‌های فعالیت خود توانست به دستاوردهای بزرگی برسد و توانست بازتاب خوبی در رسانه‌های چاپی مثل مجله موفقیت و خلاقیت، اقتصاد ( تجارت الکترونیک) داشته باشد. در ابتدای کار مخاطبان ما فقط افرادی بودند که از مهندسین برق و دروس تئوری اطلاعات داشتند ولی جلوتر نحوه آموزش طوری شد که آموزش هایی برای صاحبان صنایع و کارآفرین اضافه شد تا آنها هم بتوانند برای قدم های خود از آموزش های ما استفاده نمایند.

 

مهندس محمدرضا محربی (بنیانگذار PLCmen): از اینکه میشنویم یک فرد در یک نقطه از ایران و یا در خارج از ایران با آموزش های PLCmen کسب و کاری راه اندازی کرده است. بسیار خوشحال میشوم و برای ادامه کار انرژی میگیرم.

میتوان مخاطبان PLCmen را در دسته‌های زیر قرار‌داد:

  • صاحبان صنایع کوچک و بزرگ
  • برنامه نویسان و فرئلنسرها
  • مدیران کارخانجات دولتی
  • دانشجویان رشته های برق، مکانیک و صنایع

رتبه و آمار بازدید واقعی ما
به راستی هدف سایت PLCmen بازدید و رتبه نبوده، چون واضح است که راه های زیادی برای جذب بازدید کننده است ولی از آنجایی که این امر برای بحث تبلیغات چشم ناپوشیدنی است آمار واقعی ما و نمودار روند فعالیت را در سایت الکسا میتوانید مشاهده نمائید.

 

 

 

 

شرایط و قوانین تبلیغات:

  • رپورتاژ برای همیشه در سایت PLCmen ثبت میشود.
  • در تبلیغات رپورتاژ حداکثر میتوانید ۵ لینک قراردهید. (لینک ها به صورت فالو قرار داده خواهد شد).
  • عکس و طرح رپورتاژ و بنر باید از لحاظ گرافیکی زیبا و مورد تایید باشد.
  • حداکثر حجم بنر ۹۰×۷۲۸ باید ۵۰ کلوبایت باشد.
  • لینکی که در شبکه های اجتماعی تلگرام(با ۲۱ هزار عضو) و اینستاگرام(با ۳۶ هزار عضو) ارسال میشود به رپورتاژ داخل سایت است.
  • دریافت سفارش تبلیغات از سایت های خلاف قوانین جمهوری اسلامی امکان پذیر نمیباشد.

سفارش تبلیغات:

قبل از ثبت و نهایی کردن سفارش اگر هرگونه سوالی دارید میتوانید با شماره ۰۹۳۶۰۹۶۸۴۷۶ تماس حاصل نمائید.

 

مکان تبلیغاتی

انتخاب مکان برای بنر تبلیغاتی، با توجه به نظر تبلیغ دهنده بوده و همچنین در صورت اشغال نبودن مکان میباشد.

 

 

اصفهان
09134329285 moharebi1991@gmail.com
سلام! یه فروشگاه اینترنتی "وبسایت آموزشی plc و اتوماسیون صنعتی "خوش آمدید